Historia & Zwiastun

Sex Therapy


Zwiastun wykonany przez cudną MonięOpis
Luke znów miał pecha. Przegrany zakład z przyjacielem skutkuje tym, że musi wcielić się w osobę uzależnioną i uczęszczać na terapię dla anonimowych seksoholików. To właśnie tam poznaje Holly, która wizualnie mocno przypomina mu jego byłą dziewczynę. Jednak to tylko pozory, bo dziewczyna jest zupełnie inna, niż by przypuszczał. Holly wprowadza w jego życie odrobinę chaosu i rozrywki, o której on sam nie myślał. Ich relacja nabiera tempa. Wtedy Luke zaczyna czuć do niej coś więcej. Problemem jest jednak to, że dziewczyna boi się tego uczucia i ciągle przed nim ucieka. Co się stanie, gdy na jaw wyjdzie prawda o zakładzie? Jak zareaguje, gdy dowie się, że nie jest to jedyny zakład, w jakim brał udział? Czy Luke w końcu ją do siebie przekona?You're My Therapy


Opis
Minęło ponad pół roku, od kiedy Holly i Luke zaczęli wszystko od nowa. Zero zakładów i tajemnic. Zakończona terapia. Budują wspólne życie, planując jednocześnie swoją przyszłość. 
Jednak na horyzoncie pojawia się kolejny problem. Osoba z przeszłości dziewczyny, która burzy harmonię i spokój. Przywołując bolesne i smutne wspomnienia, upomina się o pieniądze. Z każdym dniem chce ich coraz więcej. Bardzo szybko zaczyna z Holly nieczystą grę w dużej mierze opartej na dawnych uczuciach i strachu. A Luke automatycznie zostaje w to wciągnięty. Do czego tak naprawdę zdolny jest Aiden? Czy Holly i Luke przetrwają tę próbę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz